Rejuner Black is a deep-action, particle-free PCL collagen stimulator used in areas like the temples, neck, and under-eyes to improve texture, tightness, and fine lines for results lasting up to two years.
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PCL |
| Volume | 2mL x 5Vial |
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PCL |
| Volume | 2mL x 5Vial |
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PCL |
| Volume | 2mL x 5Vial |
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PCL |
| Volume | 2mL x 5Vial |
$349.30
If you need additional quantities or special assistance, please reach out to us via Chat Now
If you need additional quantities or
special assistance, please reach out
to us via Chat Now
Rejuner BLACK
| 5 star | 0% | |
| 4 star | 0% | |
| 3 star | 0% | |
| 2 star | 0% | |
| 1 star | 0% |
Sorry, no reviews match your current selections
$196.46 - $261.90
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PCL |
| Volume | 2mL x 5Vial |
$17.82 - $23.80
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PDRN 0.2% |
| Volume | 1.1mL 1 Syringe |
$89.30 - $119.00
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PLLA, CMA & MANNITOL |
| Volume | 1 Vial |
$83.40 - $111.10
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PLA+CMC |
| Volume | 1 Vial |