Vitamin C DHNP Inj. is a high-dose antioxidant from South Korea that boosts immunity, supports tissue repair, slows aging, and protects the body from free radical damage.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | Ascorbic Acid (Vitamin C) 10g |
| Volume | 10 Vials/Box |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | Ascorbic Acid (Vitamin C) 10g |
| Volume | 10 Vials/Box |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | Ascorbic Acid (Vitamin C) 10g |
| Volume | 10 Vials/Box |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | Ascorbic Acid (Vitamin C) 10g |
| Volume | 10 Vials/Box |
$28.90
If you need additional quantities or special assistance, please reach out to us via Chat Now
If you need additional quantities or
special assistance, please reach out
to us via Chat Now
DHNP Vitamin C
| 5 star | 0% | |
| 4 star | 0% | |
| 3 star | 0% | |
| 2 star | 0% | |
| 1 star | 0% |
Sorry, no reviews match your current selections
$30.90 - $38.50
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | 10% Calcium Gluconate 20mL |
| Volume | 50 Ampoules |
$18.40 - $25.41
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | Lidocaine 10.56% |
| Volume | 500g / Jar |
$234.50 - $288.60
| Main Ingredients | Placenta Hydrolysate |
|---|---|
| Volume | 50 Ampoules |
$41.50 - $57.10
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | Glutathione 1200mg |
| Volume | 10 Vials/Box |
Select at least 2 products
to compare