Profhilo is a hyaluronic acid treatment that deeply hydrates the skin while stimulating collagen and elastin for visible tightening and lifting effects.
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | 32mg(H-HA) + 32mg(L-HA) |
| Volume | 2mL 1 Syringe |
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | 32mg(H-HA) + 32mg(L-HA) |
| Volume | 2mL 1 Syringe |
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | 32mg(H-HA) + 32mg(L-HA) |
| Volume | 2mL 1 Syringe |
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | 32mg(H-HA) + 32mg(L-HA) |
| Volume | 2mL 1 Syringe |
$231.80
If you need additional quantities or special assistance, please reach out to us via Chat Now
If you need additional quantities or
special assistance, please reach out
to us via Chat Now
Profhilo
| 5 star | 0% | |
| 4 star | 0% | |
| 3 star | 0% | |
| 2 star | 0% | |
| 1 star | 0% |
Sorry, no reviews match your current selections
$29.81 - $39.70
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | Exosome + GF + Biotin |
| Volume | 2.5mL 1 Syringe |
$202.40 - $269.80
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PCL |
| Volume | 2mL x 5Vial |
$95.30 - $126.90
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | Cross-linked Hyaluronic Acid 24mg/mL |
| Volume | 3mL * x 3 Syringes |
$184.10 - $203.20
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PLA+HA |
| Volume | 1 Vial |