Wellbeing Tox 100IU is a purified toxin type A muscle relaxant that works by blocking nerve signal transmission, helping to relax targeted muscles and smooth fine lines.
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Duration | 3-6 Months |
| First Year Sold | 2024 |
| Onset | 24-72 Hours |
| Years on the Market | 1 Year |
| Main Ingredients | B. Toxin A |
| Volume | 1 vial / box |
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Duration | 3-6 Months |
| First Year Sold | 2024 |
| Onset | 24-72 Hours |
| Years on the Market | 1 Year |
| Main Ingredients | B. Toxin A |
| Volume | 1 vial / box |
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Duration | 3-6 Months |
| First Year Sold | 2024 |
| Onset | 24-72 Hours |
| Years on the Market | 1 Year |
| Main Ingredients | B. Toxin A |
| Volume | 1 vial / box |
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Duration | 3-6 Months |
| First Year Sold | 2024 |
| Onset | 24-72 Hours |
| Years on the Market | 1 Year |
| Main Ingredients | B. Toxin A |
| Volume | 1 vial / box |
$22.90
If you need additional quantities or special assistance, please reach out to us via Chat Now
If you need additional quantities or
special assistance, please reach out
to us via Chat Now
Wellbeing Tox 100IU
| 5 star | 0% | |
| 4 star | 0% | |
| 3 star | 0% | |
| 2 star | 0% | |
| 1 star | 0% |
Sorry, no reviews match your current selections
$31.70 - $40.70
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Duration | 4-6 Months |
| First Year Sold | 2019 |
| Onset | 24-72 Hours |
| Years on the Market | 6 Years |
| Main Ingredients | B. Toxin A |
| Volume | 1 vial / box |
$18.40 - $23.50
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Duration | 3-6 Months |
| First Year Sold | 2020 |
| Onset | 24-72 Hours |
| Years on the Market | 5 Years |
| Main Ingredients | B. Toxin A |
| Volume | 1 vial / box |
$46.10 - $59.30
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Duration | 3-6 Months |
| First Year Sold | 2009 |
| Onset | 24-72 Hours |
| Years on the Market | 16 Years |
| Main Ingredients | B. Toxin A |
| Volume | 1 vial / box |
$36.10 - $46.40
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Duration | 3-6 Months |
| First Year Sold | 2009 |
| Onset | 24-72 Hours |
| Years on the Market | 16 Years |
| Main Ingredients | B. Toxin A |
| Volume | 1 vial / box |
Select at least 2 products
to compare