Evehilo combines hyaluronic acid, succinic acid, and Tripeptide-29 to hydrate, smooth, and firm the skin, enhancing elasticity, glow, and overall rejuvenation.
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | 32mg(H-HA) + 32mg(L-HA) |
| Volume | 2mL 1 Syringe |
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | 32mg(H-HA) + 32mg(L-HA) |
| Volume | 2mL 1 Syringe |
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | 32mg(H-HA) + 32mg(L-HA) |
| Volume | 2mL 1 Syringe |
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | 32mg(H-HA) + 32mg(L-HA) |
| Volume | 2mL 1 Syringe |
$79.40
If you need additional quantities or special assistance, please reach out to us via Chat Now
If you need additional quantities or
special assistance, please reach out
to us via Chat Now
Evehilo
| 5 star | 0% | |
| 4 star | 0% | |
| 3 star | 0% | |
| 2 star | 0% | |
| 1 star | 0% |
Sorry, no reviews match your current selections
$61.93 - $82.50
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | Plant Extracts |
| Volume | 2mL 5Vial |
$71.39 - $95.30
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PGA |
| Volume | 1mL 2 Syringe |
$196.46 - $261.90
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PCL |
| Volume | 2mL x 5Vial |
$184.10 - $203.20
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PLA+HA |
| Volume | 1 Vial |