EXOXE is an exosome-based rejuvenation treatment for skin and hair, stimulating collagen, restoring firmness, and promoting natural repair for a healthier complexion and scalp.
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | Exosome + HA |
| Volume | 2 Vial 2 Phase-Solutions |
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | Exosome + HA |
| Volume | 2 Vial 2 Phase-Solutions |
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | Exosome + HA |
| Volume | 2 Vial 2 Phase-Solutions |
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | Exosome + HA |
| Volume | 2 Vial 2 Phase-Solutions |
$63.50
If you need additional quantities or special assistance, please reach out to us via Chat Now
If you need additional quantities or
special assistance, please reach out
to us via Chat Now
Exoxe
| 5 star | 0% | |
| 4 star | 0% | |
| 3 star | 0% | |
| 2 star | 0% | |
| 1 star | 0% |
Sorry, no reviews match your current selections
$71.39 - $95.30
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | HA + Copper Tripepide-1 + Biotin + Etc |
| Volume | 1mL 2 Syringe |
$65.45 - $87.30
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | GF,Vitamin, HA,Mineral |
| Volume | 3mL 5 Vial |
$261.91 - $349.30
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PCL |
| Volume | 2mL x 5Vial |
$21.45 - $28.60
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PN 0.2% + Spiderpolypeptide |
| Volume | 2mL 1 Syringe |