Gouri is a liquid PCL injectable that stimulates natural collagen production to smooth wrinkles, improve firmness, and rejuvenate the skin with a natural, gradual lifting effect.
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PCL |
| Volume | 1mL 1 Vial |
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PCL |
| Volume | 1mL 1 Vial |
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PCL |
| Volume | 1mL 1 Vial |
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PCL |
| Volume | 1mL 1 Vial |
$142.90
If you need additional quantities or special assistance, please reach out to us via Chat Now
If you need additional quantities or
special assistance, please reach out
to us via Chat Now
GOURI
| 5 star | 0% | |
| 4 star | 0% | |
| 3 star | 0% | |
| 2 star | 0% | |
| 1 star | 0% |
Sorry, no reviews match your current selections
SOLD OUT
$65.50 - $87.30
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | Pure HA + Exosome |
| Volume | 2.5mL 10 Syringe |
$17.80 - $23.80
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | HA50mg |
| Volume | 2mL 1 Syringe |
$47.60 - $63.50
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | Exosome + HA |
| Volume | 2 Vial 2 Phase-Solutions |
$172.60 - $190.50
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PLA+HA |
| Volume | 1 Vial |