iLLUMA PN PRO is an advanced PN skin booster designed for deep regeneration to treat wrinkles, scars, redness, and pigmentation.
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PN2% |
| Volume | 2.5mL * 2 Syringe |
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PN2% |
| Volume | 2.5mL * 2 Syringe |
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PN2% |
| Volume | 2.5mL * 2 Syringe |
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PN2% |
| Volume | 2.5mL * 2 Syringe |
$174.60
If you need additional quantities or special assistance, please reach out to us via Chat Now
If you need additional quantities or
special assistance, please reach out
to us via Chat Now
iLLuma PN Pro
| 5 star | 0% | |
| 4 star | 0% | |
| 3 star | 0% | |
| 2 star | 0% | |
| 1 star | 0% |
Sorry, no reviews match your current selections
$40.48 - $54.00
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PCL |
| Volume | 2mL 1 Vial |
$35.80 - $47.60
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | Pure HA |
| Volume | 2.5mL 5 Syringe |
$65.50 - $87.30
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | 22 Amino Acids 13 types of Vitamin 7 types of Peptide / |
| Volume | 5mL 10 Vial |
| Duration | 3-6 Months |
|---|---|
| First Year Sold | 2022 |
| Ease of Injection | 4.0/5 |
| Gel Consistency | 3.5/5 |
| Hyaluronidase Responsiveness | 4.0/5 |
| Lidocaine | Yes |
| Onset | 24-72 Hours |
| Longetivity | 3-6 months |
| Product Type | Monophasic |
| Regulatory Approval | CE |
| Variant | Aqua |
| Years on the Market | 20 Years |
| Main Ingredients | PN 2% |
| Volume | 1mL x 1 syringe |
Select at least 2 products
to compare