Recell PDRN is a regenerative PDRN skin booster that enhances elasticity, brightens tone, and supports healing by stimulating natural collagen activity.
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PDRN 5.625mg/ml |
| Volume | 5 Vials x 3ml |
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PDRN 5.625mg/ml |
| Volume | 5 Vials x 3ml |
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PDRN 5.625mg/ml |
| Volume | 5 Vials x 3ml |
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PDRN 5.625mg/ml |
| Volume | 5 Vials x 3ml |
$47.60
If you need additional quantities or special assistance, please reach out to us via Chat Now
If you need additional quantities or
special assistance, please reach out
to us via Chat Now
Recell PDRN
| 5 star | 0% | |
| 4 star | 0% | |
| 3 star | 0% | |
| 2 star | 0% | |
| 1 star | 0% |
Sorry, no reviews match your current selections
$107.14 - $142.90
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | Biocompatible PCL |
| Volume | 2mL x 5Vial |
$190.52 - $254.00
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PCL 12.5% |
| Volume | 1mL*2Syringe |
$35.75 - $47.60
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PN2% |
| Volume | 2.2mL * 1 Syringe |
$110.70 - $147.60
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | PLLA 365mg |
| Volume | 1 Vial |