Wells Line Contouring Serum reduces fat volume and firms skin with soothing ingredients and PDRN for rejuvenation.
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | Fat Dissolving Matrix |
| Volume | 10mL x 5 vials |
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | Fat Dissolving Matrix |
| Volume | 10mL x 5 vials |
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | Fat Dissolving Matrix |
| Volume | 10mL x 5 vials |
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | Fat Dissolving Matrix |
| Volume | 10mL x 5 vials |
$63.50
If you need additional quantities or special assistance, please reach out to us via Chat Now
If you need additional quantities or
special assistance, please reach out
to us via Chat Now
Wells Line
| 5 star | 0% | |
| 4 star | 0% | |
| 3 star | 0% | |
| 2 star | 0% | |
| 1 star | 0% |
Sorry, no reviews match your current selections
$44.00 - $58.70
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | Deoxycholic Acid |
| Volume | 8mL x 5 vials |
$47.60 - $63.50
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | Vitamin B12, Bromelain, Lecithi |
| Volume | 30ml x 3 Bottle |
$39.30 - $52.40
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | L-Carnitine & Sodium Chloride |
| Volume | 10mL x 5 vials |
$71.40 - $95.30
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Main Ingredients | Fat Dissolving Matrix |
| Volume | 5.5mL x 1 vial |